RPI
RPI RPI
RPI O firmie

Poniżej przedstawione są przykładowe przedsięwzięcia, w których spółka miała kluczowy udział w ich powstaniu bądź rozwoju:

Almeco Sp. z o.o.

Przez wiele lat wyłączny importer i przedstawiciel na Polskę samochodów osobowych  SAAB. Z powodu ogłoszenia upadłości tej szwedzkiej marki działalności firmy została zawężona do prowadzenia multibrandowego specjalistycznego serwisu samochodowego.

Arch Sp. z o.o.

Firma z branży „ochroniarskiej”. Zbudowana od podstaw do średniej wielkości przedsiębiorstwa. Po etapie rozwoju organicznego spółka została zakupiona przez Solid Security.

Gospodarstwo Rolne Czerwieniec

Projekt typu Agro. Zakup upadającego post-PGRowskiego majątku rolnego. W ramach rozwoju i modernizacji przedsięwzięcie zostało przekształcone w nowoczesne wielohektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka.

Invoice Sp. z o.o.

Stworzone od podstaw przedsiębiorstwo zajmujące się księgowością i doradztwem w zakresie obsługi spółek kapitałowych z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Wraz z konsolidacją rynku firma została sprzedana.

Netia S.A.

Od pomysłu do jednej z największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz pierwszej polskiej firmy, która zadebiutowała na nowojorskiej giełdzie NASDAQ.

ONYX Sp. z o.o.

Stworzona od podstaw spółka teleinformatyczna. Obecnie między innymi firma stale obsługuje w Polsce i Europie firmy korporacyjne i instytucje w zakresie realizacji oraz utrzymania systemów B2B i B2C z wykorzystaniem sieci Internet.

RP Telekom Sp. z o.o.

Przez pewien czas największy dealer w Polsce specjalistycznego sprzętu telekomunikacyjnego firmy Motorola. Na skutek rozwoju telefonii komórkowej zanikło zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania. W związku z tym spółka została zlikwidowana.  

VIP Auto Sp. z o.o.

Firma z branży motoryzacyjnej prowadząca między innymi autoryzowany serwis samochodowy marek takich jak Jeep, Dodge, Chrysler, Saab, Opel. Na skutek upadłości marki SAAB i zmian w organizacyjnych w General Motors, spółka musiała zostać zlikwidowana.

RP Development Sp. z o.o.

Spółka zajmująca się budową nieruchomości komercyjnych oraz ich zarządzaniem. Obecnie firma administruje powierzchnią kilku tysięcy metrów kwadratowych na terenie Warszawy i okolic.

RPIRPI

RPI 2014© RP INVESTMENT Sp. z o.o.

Zapraszamy